تهران، بعد از مررزداران، خیابان اشرفی اصفهانی، نبش کوچه وحدتی مجتمع نگین B ،پلاک۱۲۵، واحد ۵، طبقه۲

صفحه اصلی / کودک و نوجوان / اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان
۲ دقیقه

اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان

آنچه می خوانید...

برخی از کودکان و نوجوانان در همان اوان کودکی، انواع هیجان را تجربه می کند، از جمله: ترس/ خشم/ تنهایی…
کودکان از لحاظ هیجانی بی تجربه اند و معمولا نمی توانند دقیقا بگویند که چه احساسی دارند؟ همه این عوامل باعث می شوند که تشخیص و شناسایی اضطراب و افسردگی کودکان دشوار باشد.
در اضطراب کودکان، از فعالیتهایی که کودک مجبور است با دیگران معاشرت داشته باشد اجتناب می کند ودائما به دنبال جلب توجه است. این کودکان دردهای جسمانی بیشتری را اعلام میکنند که نیاز است در ابتدا پس از معاینات پزشکی و درصورت عدم مشکل در سلامت بدنی و اعلام این مورد که مشکل روانی باعث این دردها شده است، روانشناس متخصص کودک مرکز مشاوره پندار نیک، تلاش می کند با همکاری والدین کودک مضطرب به کمک کودک شتافته و او را هر چه سریعتر از این نگرانی و اضطراب رها سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره طلاق، مهارتهای ارتباطی، مهارتهای زندگی، مشکلات اجتماعی چرخه زندگی، اختلالات خواب، اختلالات خلقی، اختلالات جسمانی، اختلالات روانی، مشکلات اجتماعی موقعیتی، مشکلات اجتماعی شغلی، مشکلات اجتماعی تحصیلی، اختلالات جنسی، اختلال خوردن، اضطراب جدایی، معلولیت های ذهنی، اختلال یادگیری، اختلال سلوک، اختلال تیک، اختلال اتیسم، اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان، اختلال وسواسی- اجباری کودکان، اختلال افسردگی کودکان، مشاوره پس از ازدواج، اختلالات شخصیت، زوج درمانی، مشاوره فردی بزرگسالان، اختلال اضطراب، مشاوره کودک و نوجوان، اختلال افسردگی، آسیب های اجتماعی، اختلال وسواس فکری – عملی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید.

pendar-nik1pic-Recovered

دکتر معصومه زارع

دکترای روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *