تهران، بعد از مررزداران، خیابان اشرفی اصفهانی، نبش کوچه وحدتی مجتمع نگین B ،پلاک۱۲۵، واحد ۵، طبقه۲

صفحه اصلی / کودک و نوجوان / اضطراب جدایی
۲ دقیقه

اضطراب جدایی

آنچه می خوانید...

همانطورکه از نامش پیداست، اضطراب جدایی یعنی ترس شدید کودکاز جدا شدن از والدین، که زمانی به صورت مشکل کودک را درگیر می کند که در دوره پیش دبستانی و یا حتی در سالهای دبستان در کودکان دیده می شود. این کودکان دور بودن از خانه و والدین را نمی توانند تحمل کنند چون نگرانند که مبادا والدینشان بیمار شوند و یا حتی بمیرند و این کودکان تنها بمانند.
کودکان مبتلا به اضطراب جدایی، از دردهای فیزیکی رنج می برند مانند: معده درد/ سر درد/ تهوع و استفراغ/ که کودک را نیازمند کمک تخصصی و مشاوره می نماید.
روانشناس متخصص کودک مرکز مشاوره پندار نیک تلاش می کند تا با همکاری والدین به کودک کمک تخصصی نماید تا با کاستن اضطراب جدایی، بهتر بتوانددر مدرسه به موفقیت دست یابد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از اضطراب جدایی، مشاوره خانواده و زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، اختلال وسواس فکری، مشاوره فردی، مهارت های ارتباطی، مشاوره طلاق، اختلالات دو قطبی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید.

pendar-nik1pic-Recovered

دکتر معصومه زارع

دکترای روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *