اختلالات خواب

اختلالات خواب


با اختلالات خواب چه کنیم؟
تقریبا حدود ثلثی از دوران زندگی ما را خوابیم که این خواب خود موهبتی از طرف خالق است که پس از بیداری باعث سرحالی وشادابی و سرزندگی می شود وفرد را برای ادامه زندگی سالم تر آماده می کند، البته به شرط آنکه با اختلالات خواب از قبیل: کابوس/ بدخوابی ها و یا بی خوابی ها و … گرفتار نباشیم.
برای رفع این نوع از اختلال گاه نیاز به دارودرمانی و گاه نیاز به روان درمانی و رفع علت روانی این مشکل هستیم. این اختلال با تمام چالشهایی که در فرد ایجاد می کند، او را نیازمند درمان های تخصصی می کند که مشاوران مجرب مرکز می توانند نقش حامی تخصصی را به طور کامل به اجرا درآورند. لذا برای دستیابی به این حمایت تخصصی می توانید با شماره های 02144259017-02144276456 تماس حاصل کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره طلاق، مهارتهای ارتباطی، مهارتهای زندگی، مشکلات اجتماعی چرخه زندگی، اختلالات خواب، اختلالات خلقی، اختلالات جسمانی، اختلالات روانی، مشکلات اجتماعی موقعیتی، مشکلات اجتماعی شغلی، مشکلات اجتماعی تحصیلی، اختلالات جنسی، اختلال خوردن، اضطراب جدایی، معلولیت های ذهنی، اختلال یادگیری، اختلال سلوک، اختلال تیک، اختلال اتیسم، اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان، اختلال وسواسی- اجباری کودکان، اختلال افسردگی کودکان، مشاوره پس از ازدواج، اختلالات شخصیت، زوج درمانی، مشاوره فردی بزرگسالان، اختلال اضطراب، مشاوره کودک و نوجوان، اختلال افسردگی، آسیب های اجتماعی، اختلال وسواس فکری – عملی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید