اختلال سلوک

اختلال سلوک


کودک و نوجوانی که الگوی رفتاری آنها منفی بافی، نافرمانی، جامعه ستیزی و دشمنی نسبت به بزرگترها و اولیای امور است به نظر می رسد که تشخیص اختلال سلوک/ اختلال نافرمانی مقابله ای و جامعه ستیزی را خواهندگرفت.
شواهد نشان می دهد اختلال نافرمانی مقابله ای که در کودکان مشاهده می شود، در صورت درمان نشدن،ممکن است در نوجوانی به اختلال سلوک یا شخصیت ضداجتماعی و یا اختلال اضطرابی و یا افسردگی مبتلا شود. کودک ونوجوانی که به این اختلال مبتلاست در تنظیم رفتارها و هیجاناتش ناتوان است و ممکن است در یک آن و از روی یک هوس لحظه ای، رفتاری را برنامه ریزی کند که غیرقانونی بوده و پیامدش صدمه جسمی به دیگران یا خود باشد. روانشناس متخصص کودک و نوجوان مرکز پندارنیک در صورت تشخیص این اختلال، به کمک تخصصی کودک ونوجوان شتافته تا بتواند هر چه سریعتر او را از این اختلال نجات دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره طلاق، مهارتهای ارتباطی، مهارتهای زندگی، مشکلات اجتماعی چرخه زندگی، اختلالات خواب، اختلالات خلقی، اختلالات جسمانی، اختلالات روانی، مشکلات اجتماعی موقعیتی، مشکلات اجتماعی شغلی، مشکلات اجتماعی تحصیلی، اختلالات جنسی، اختلال خوردن، اضطراب جدایی، معلولیت های ذهنی، اختلال یادگیری، اختلال سلوک، اختلال تیک، اختلال اتیسم، اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان، اختلال وسواسی- اجباری کودکان، اختلال افسردگی کودکان، مشاوره پس از ازدواج، اختلالات شخصیت، زوج درمانی، مشاوره فردی بزرگسالان، اختلال اضطراب، مشاوره کودک و نوجوان، اختلال افسردگی، آسیب های اجتماعی، اختلال وسواس فکری – عملی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید